Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ
