Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: none
ast: nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Items
ast: Elementos

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
