Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: none
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
