Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: none
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Items
ku: بڕگەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
