Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Items
lt: Elementai

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Select
lt: Pasirinkti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
