Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах
