Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Items
oc: Elements

en: Static
oc: Estatic

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.

en: Select
oc: Seleccionar

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
