Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Items
sk: Položky

en: Static
sk: Statický

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Select
sk: Zvoľte

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
