Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: none
sv: ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Items
sv: Poster

en: Static
sv: Statisk

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.

en: Select
sv: Välj

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
