Static Site Generator (2.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
