Static Site Generator (2.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: none
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Items
th: จำนวน

en: Select
th: เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
