Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Items
gl: Elementos

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: Select
gl: Selección múltiple

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
