Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Items
hr: Stavke

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
