Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Items
kk: Элементтер
