Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Items
lv: Vienumi

en: Static
lv: Statiska

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Select
lv: Izvēlēties

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
