Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: none
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Items
fa: عنصر‌ها

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Select
fa: انتخاب

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
