Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: none
ro: nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Items
ro: Articole

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.

en: Select
ro: Alege

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
