Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: none
tr: hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Items
tr: Öğeler

en: Your settings have been saved.
tr: Ayarlarınız kaydedildi.

en: Select
tr: Seç

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: All @entity_type types
tr: Tüm @entity_type tipleri

en: All @entity_type_plural_label
tr: Tüm @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
tr: Varlık tipi yok.

en: @bundle types
tr: @bundle tipleri
