Static Site Generator (2.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
