Static Site Generator (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Items
az: Elementlər

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: Select
az: Seçin

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
