Static Site Generator (2.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: none
fr: aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Items
fr: Éléments

en: Static
fr: Statique

en: Your settings have been saved.
fr: Vos paramètres ont été enregistrés.

en: Select
fr: Sélectionner

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: All @entity_type types
fr: Tous les types @entity_type

en: All @entity_type_plural_label
fr: Tous les @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
fr: Il n'y a aucun type d'entité.

en: @bundle types
fr: Types de @bundle
