Static Site Generator (2.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: none
jv: ora ana

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Items
jv: Item

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.

en: About
jv: Ngenani
