Static Site Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: none
nl: geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Static
nl: Statisch

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Select
nl: Selecteren

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: All @entity_type types
nl: Alle @entity_type types

en: All @entity_type_plural_label
nl: Alle @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
nl: Er zijn geen entiteitstypes.
