Static Site Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: none
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Your settings have been saved.
ta: உங்கள் அமைவுகள் சேமிக்கப்பட்டன.

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
