Static Site Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: none
de: keine

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Items
de: Elemente

en: Static
de: Statisch

en: Your settings have been saved.
de: Die Einstellungen wurden gespeichert.

en: Select
de: Auswählen

en: Static URL
de: Statische URL

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: All @entity_type types
de: Alle @entity_type-Typen

en: All @entity_type_plural_label
de: Alle @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
de: Es gibt keine Entitätstypen.

en: @bundle types
de: @bundle-Typen
