Static Site Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Items
he: פריטים

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Select
he: בחר

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
