Static Label (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Language
am: ቋንቋ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: language
am: ቋንቋ
