Static Label (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Language
ast: Llingua

en: Reset
ast: Reafitar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Key
ast: Llave
