Static Label (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Key
az: Açar

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: language
az: dil

en: Original language
az: Orijinal dil

en: Welcome!
az: Xoş gəldiniz!
