Static Label (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Key
bg: Ключ

en: Apply
bg: Търси

en: language
bg: език
