Static Label (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Key
ca: Clau

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: language
ca: idioma

en: Original language
ca: Llengua original

en: Welcome!
ca: Benvingut/da!
