Static Label (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Language
cy: Iaith

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Key
cy: Allwedd

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: language
cy: iaith
