Static Label (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Reset
da: Gendan

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Key
da: Nøgle

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: language
da: sprog

en: Asc
da: Stigende

en: Original language
da: Originalt sprog

en: Welcome!
da: Velkommen!
