Static Label (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: language
eo: lingvo

en: Asc
eo: kreske
