Static Label (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Key
eu: Giltza

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: language
eu: hizkuntza

en: Asc
eu: Goraka

en: Original language
eu: Jatorrizko hizkuntza
