Static Label (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Language
fil: Wika

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina

en: Key
fil: Susi

en: language
fil: wika
