Static Label (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Language
is: Mál

en: Reset
is: Tómstilla

en: Default
is: Standard

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Key
is: Lykil

en: language
is: mál
