Static Label (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Key
gl: Clave

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: language
gl: idioma

en: Original language
gl: Idioma orixinal

en: Welcome!
gl: Benvido!
