Static Label (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: Reset
hr: Poništi

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Key
hr: Ključ

en: Apply
hr: Primjeni

en: language
hr: jezik

en: Asc
hr: Uzlazno
