Static Label (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Key
hu: Kulcs

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: language
hu: nyelv

en: Asc
hu: Növ

en: Original language
hu: Eredeti nyelv

en: Welcome!
hu: Üdvözlet!
