Static Label (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Language
it: Lingua

en: Reset
it: Ripristina

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Key
it: Chiave

en: Changed
it: Modificato

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: language
it: lingua

en: Original language
it: Lingua originale
