Static Label (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Language
ja: 言語

en: Reset
ja: リセット

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Key
ja: キー

en: Changed
ja: 変更済

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: language
ja: 言語

en: Asc
ja: 昇順

en: Original language
ja: 元の言語

en: Welcome!
ja: ようこそ!
