Static Label (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: Reset
jv: Baléknā

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Key
jv: Kunci

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: language
jv: basa

en: Asc
jv: Urut Maju
