Static Label (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Key
ka: გასაღები

en: - All -
ka: - ყველა -
