Static Label (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Language
kk: Тіл

en: Reset
kk: Ысыру

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: language
kk: Тіл
