Static Label (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Language
ku: زمان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Key
ku: کلیل

en: language
ku: زمان
