Static Label (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Key
lt: Raktas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: language
lt: kalba
