Static Label (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Key
lv: Atslēga

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: language
lv: valoda
