Static Label (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
