Static Label (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: language
ne: भाषा
